O firmie

Usługi elektryczne Baxtom MławaFirma BAXTOM została założona w 1994 roku przez aktualnego Prezesa Zarządu naszej firmy – mgr inż. Tomasza Tańskiego. Początkowo firma zajmowała się wykonywaniem instalacji elektrycznych w branży mieszkaniowej oraz przezwajaniem silników elektrycznych działając na rynku lokalnym. W ciągu kilku lat od założenia firmy zaczęliśmy podejmować zlecenia na obszarze Warszawy realizując między innymi instalacje elektryczne prestiżowych osiedli budynków wielorodzinnych.

W 2005 roku wykonaliśmy instalację w hali logistycznej GD Poland w Wólce Kosowskiej rozszerzając w ten sposób obszar działania firmy. Od tego czasu zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów różnego rodzaju hal magazynowych, logistycznych i handlowych przy współpracy z wieloma znaczącymi na Polskim rynku firmami budowlanymi.

Od 2006 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmami przy realizacji instalacji elektrycznych i automatyki dla przemysłu w sektorze cukrowniczym i przetwórstwa zbożowego. W tym okresie zaczęliśmy również prefabrykację rozdzielnic elektrycznych oraz szaf sterowniczych. W tej chwili złożone w naszym warsztacie tego typu elementy można spotkać w całej Polsce.

Ponadto w 2006 roku powstała hurtownia elektryczna pod logiem firmy BAXTOM, która aktualnie prężnie działa na rynku lokalnym oferując klientom indywidualnym oraz instalatorom pełen asortyment artykułów elektrycznych w konkurencyjnych cenach.

Przez kolejne lata pracowaliśmy nad rozwojem i ugruntowaniem firmy. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele różnych projektów gromadząc przy tym niezbędny bagaż doświadczeń, który wykorzystujemy z powodzeniem przy pracy nad kolejnymi obiektami.

W 2014 roku utworzyliśmy dział naszej firmy zajmujący się energetyką. Prężnie działamy na rynku w zakresie prac modernizacyjnych oraz rozbudowy sieci energetycznej i do dnia dzisiejszego mamy za sobą setki opracowanych i zrealizowanych projektów.

Od 2015 roku działamy również na rynku odnawialnych źródeł energii. Specjalizujemy się głównie w wykonywaniu oraz projektowaniu instalacji fotowoltaicznych. Sądzimy, że pozyskiwanie energii z promieniowania słonecznego to przyszłość światowej energetyki i dlatego rozwijamy się również w tym kierunku.

BAXTOM to ceniona na rynku za swój profesjonalizm firma z branży elektrycznej. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi firmami w różnych sektorach gospodarki. Mamy za sobą zrealizowane wiele ciekawych projektów. Nasi pracownicy to wykwalifikowany i doświadczony zespół, który stawi czoła nawet najtrudniejszym zadaniom. Jesteśmy nastawieni na rozwój i ciągłe poszerzanie swojej wiedzy.

Firma BAXTOM to:

Zaufaj naszemu doświadczeniu!